Reference

Lada Popová

S paní Bilikovou jsme spolupracovali na prodeji bytu. Jednání s ní bylo od počátku do konce velmi příjemné, profesionální, byla trpělivá, ochotná, vše několikrát vysvětlila, zařídila a na všechny dotazy bez prodlev reagovala. Komunikace s ní byla rychlá, jasná, věcná a přímá. Prodej a vše s ním spojené (nafocení, prohlídky, hypotéky, přepisy na katastr) proběhl bez problémů a bez zdržení. Určitě bychom si ji vybrali znovu.

Josef Krejčí

Skvělá spolupráce! Děkuji a doporučuji.

Petr Šorna

Paní Bilikovou můžeme s manželkou jenom doporučit. Jednání je upřímné, jasné a velice příjemné. Pokud se na něčem s ní domluvíte, tak drží slovo. Paní Biliková pomůže a ráda vysvětlí vše ohledně hypotéky, katastru, zápisu do katastru atd. Prostě vše, co by měl ideální realitní makléř umět - profesionálně. Za nás to byla velice příjemná změna, po našich zkušenostech s makléři z velkých "frančíz", kteří těsně před podpisem rezervační smlouvy vycouvají z dohody. Kdyby všichni makléři byli takový jako paní Biliková, tak by nákup nemovistosti byla mnohem příjemnější a férovější. My každopádně mockrát děkujeme z našeho nově nabytého bytu.

Ela Němcová

Jsem velice ráda, že jsem při hledání bytu narazila na paní Bilikovou. Její jednání a služby předčily mé očekávání. Od prvního kontaktu, přes různé dotazy, pomoc s dokumentací, až po předání klíčů byly její služby zkrátka na jedničku. Kdybych někdy v budoucnosti (doufám, že hodně daleké) potřebovala služby realitního makléře, s důvěrou se znovu obrátím na paní Bilikovou, protože vím, že budu moci očekávat špičkový servis!

Alena Řeháková

Profesionální přístup, ochota, vstřícnost, veškerý právní servis - pohodová spolupráce. Samá pozitiva, žádná negativa.

Věra Vrzáková

Paní Biliková je moc příjemná a zodpovědná. Všem mým požadavkům vždy pohotově vyhověla. Vážím si naší spolupráce a věřím, že nebyla poslední.

Miroslava Žďánská

Paní Ilona Bilíková je nejenom úžasný člověk a přítel, ale veliký profesionál, který se řídí srdcem. Mohu jen a jen doporučit a doporučuji :)

Michaela Zábojníková

Paní Biliková je velký profesionál , oceňujeme velmi její lidský přístup a zároveň profesionální jednání , určitě doporučujeme , ať už v případě pronájmu, či prodeje nemovitostí hlavně v dnešní době. Je jenom škoda , že takových lidí jako je ona je velmi málo . Vážíme si Vaší práce Zábojníkovi a děkujeme

Barbora Kůlová
 
„Velmi skvělá spolupráce. Koupě bytu proběhla bez problémů. Paní Biliková je žena na svém místě.”
ivamcgreevy@gmail.com

Velmi prijemna dama a skvela profesionalka. Lidska, prijemna se skvelym pristupem. Urcite doporucuji a rada opet vyuzijeme jejich sluzeb. 

1 2

Přidat referenci